ONKOLOGIE, LEUKEMIE AKUTNÍ MYELOIDNÍ a vyléčení PERUÁNSKÝMI BYLINAMI

Dobrý den,
rád bych Vám poskytl zprávu o zázraku, který mě zachránil.

Mám 62 let. V srpnu 2017 (kdy jsem výrazně ubral na váze, měl výrazné potíže s dýcháním, byl jsem bledý a nezvládl jsem žádnou námahu – i chůze mě dělala velké potíže) mě diagnostikovali akutní leukemii, AML M1 a následně MDS RAEB 2, onkologické centrum navrhlo okamžitou hospitalizaci s nutností agresivní chemoterapie s vyhlídkou 50/50, pokud chemoterapii snesu. Měl jsem však u blízkých zkušenost s tím, jak chemoterapie dokáže ve velmi krátkém čase člověka „semlet“. Agresivní chemoterapii jsem odmítl s tím, že přistoupím na léčbu paliativní - slabá dávka - 10 x injekční forma cytostatik - a budu pouze dojíždět na onkologii do FN v Ostravě za pomoci příbuzných.

 

Od paliativní chemoterapie (která trvala několik dnů) jsem začal užívat doporučenou sestavu peruánských bylin (Institut tradiční peruánské medicíny, Poradenské Centrum, http://www.zdravizperu.cz  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 777 103 553  věnují se většině onkologických nemocí a jejich stádií), což mě zachránilo život. 
P
o 3 měsíčním užívání mě po vyšetření ve FN v Ostravě oznámili, že tomu nemohou uvěřit, ale že se stal zřejmě zázrak a jsem podle výsledků vyšetření zdráv.

 Rád bych Vám doporučil vyzkoušet kúru peruánských bylin.

 Podle stádia onkologického onemocnění, výsledků vyšetření z onko centra a rozboru krve (což jim po dohodě zašlete poštou nebo formou e-mailu) navrhne Institut tradiční peruánské medicíny Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 777 103 553 sestavu bylin – bylinné výtažky ve formě kapek, sušené byliny pro přípravu čaje, dále přesný postup přípravy a kombinace bylin s rozpisem každodenního užívání několikrát během dne, základní cyklus je 3 měsíce. Je to cenově dostupné v řádu pár tisíc.

 Vše pošlou poštou a v průběhu je možné s nimi komunikovat, je potřeba jim průběžně zasílat výsledky vyšetření krve, podle toho mohou dávky bylin upravit.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Webhosting pro OSUDY.CZ poskytuje zdarma od roku 2005 společnost IGNUM, s.r.o.