ONKOLOGIE, LEUKEMIE AKUTNÍ MYELOIDNÍ a vyléčení PERUÁNSKÝMI BYLINAMI

Dobrý den,
rád bych Vám poskytl zprávu o zázraku, který mě zachránil.

Mám 62 let. V srpnu 2017 (kdy jsem výrazně ubral na váze, měl výrazné potíže s dýcháním, byl jsem bledý a nezvládl jsem žádnou námahu – i chůze mě dělala velké potíže) mě diagnostikovali akutní leukemii, AML M1 a následně MDS RAEB 2, onkologické centrum navrhlo okamžitou hospitalizaci s nutností agresivní chemoterapie s vyhlídkou 50/50, pokud chemoterapii snesu. Měl jsem však u blízkých zkušenost s tím, jak chemoterapie dokáže ve velmi krátkém čase člověka „semlet“. Agresivní chemoterapii jsem odmítl s tím, že přistoupím na léčbu paliativní - slabá dávka - 10 x injekční forma cytostatik - a budu pouze dojíždět na onkologii do FN v Ostravě za pomoci příbuzných.

 

Od paliativní chemoterapie (která trvala několik dnů) jsem začal užívat doporučenou sestavu peruánských bylin (Institut tradiční peruánské medicíny, Poradenské Centrum, http://www.zdravizperu.cz  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 777 103 553  věnují se většině onkologických nemocí a jejich stádií), což mě zachránilo život. 
P
o 3 měsíčním užívání mě po vyšetření ve FN v Ostravě oznámili, že tomu nemohou uvěřit, ale že se stal zřejmě zázrak a jsem podle výsledků vyšetření zdráv.

 Rád bych Vám doporučil vyzkoušet kúru peruánských bylin.

 Podle stádia onkologického onemocnění, výsledků vyšetření z onko centra a rozboru krve (což jim po dohodě zašlete poštou nebo formou e-mailu) navrhne Institut tradiční peruánské medicíny Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 777 103 553 sestavu bylin – bylinné výtažky ve formě kapek, sušené byliny pro přípravu čaje, dále přesný postup přípravy a kombinace bylin s rozpisem každodenního užívání několikrát během dne, základní cyklus je 3 měsíce. Je to cenově dostupné v řádu pár tisíc.

 Vše pošlou poštou a v průběhu je možné s nimi komunikovat, je potřeba jim průběžně zasílat výsledky vyšetření krve, podle toho mohou dávky bylin upravit.

Webhosting pro OSUDY.CZ poskytuje zdarma od roku 2005 společnost IGNUM, s.r.o.