NEVYCHÁZEJTE DO DEŠTĚ!!!

Dnes nám byl zaslaný e-mail z adresy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  ,který považuji za dobré zveřejnit i na našem webu.

 

Níže je jeho obsah:

 

Po jaderném výbuchu v neděli a dalších dvou ve Fukushime v Japonsku, musíme být všichni opatrní. Pokud bude dnes nebo v příštích dnech pršet, NEVYCHÁZEJTE DO DEŠTĚ !!

 

 Pokud ano, musíte použít deštník nebo pláštěnku, i když jen mrholí. To proto, že  nukleární odborníci poukazují na to, že radioaktivní částice mohou vstoupit do atmosféry, a tak se z ozonové vrstvy rozšíří do celého světa deštěm, který může způsobit popáleniny, vypadávání vlasů a dokonce i rakovinu. Prosím, předejte  dál tuto informaci !

 

 Jaderné varování je už na stupni 6 ze 7 v Japonsku, ve Francii 6 ze 7 kvůli pohybu větrů, Německo a Rusko vyhlásili stupeň 5 ze 7. Nemažte tuto zprávu, je to reálná hrozba, o které se můžete více informovat ve vysílání CNN,  NHW,  BBC, 24H international či TVE."

 

.... A U NÁS POŘÁD NIC, JAKO ZA ČERNOBYLU !!!!

Komentáře  

 
0 # Marta 2011-03-28 22:57
Jde o poplašnou zprávu, tzv. hoax. Více na hoax.cz/.../radiace-z-fukusimy
Odpovědět
 
 
0 # nevímhonza 2011-03-28 23:25
Zdravím, když kolaboval Černobyl, nikdo žádné poplašné zprávy (samo s sebou nebyl zdaleka internet) nikde nezvěřejňoval. Ba naopak byli jsme uklidňováni, jak je vše v pořádku. Protože jsem dobrým pamětníkem oné doby a vím, že na této zprávě (jako káždém jiném \šprochu\"")můž e být pravdy trochu nechal jsem ji na našm webu. Osatně jako něvěřím, že útok na Libyi je čistě z humanitárních důvodů na ochranu nevinných lidí. Já se například dívám na DOKUMENTARNI.TV a k tomu, když přidám svoje zkušenosti, pak je svět hned v jiné barvě. Děkuji za Vaši připomínku, kterou určitě nevyvracím. Zdraví Honza"
Odpovědět
 
 
0 # Radim 2011-03-30 15:54
No jestli jste si všiml, žádnej jaderný výbuch nenastal a ani nenastane, není to fyzikálně možný. Kdyby to mělo v Evropě takový vliv na lidi, tak v Japonsku a Číně už jsou dávno všichni mrtví.... MYSLETE.
Odpovědět
 
 
0 # Guest 2011-03-30 16:32
Pane Radime... pokud se můžete zamyslet i Vy, tak pochopte, že důsledky radioaktivního záření nejsou hned zjevné a i radioaktivní ozáření v malém množství není tělu prospěšné. Na Vašem místě s Vašimi znalostmi bych se zdržela takový invektiv do který se tu pouštíte. Věra
Odpovědět
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Webhosting pro OSUDY.CZ poskytuje zdarma od roku 2005 společnost IGNUM, s.r.o.