Chřipka a očkování

Přeposílám ne jako návod, ale aby si každý udělal svůj úsudek a zařídil se podle svého vědomí a svědomí.

Cit.: Já jsem shodou okolností byla cca před 14-ti dny na přednášce o chřipce, ale přednášeli ji né doktoři - epidemiologové či zástupci farm. firem zabývajícícch se výrobou vakcín a očkováním jako např. Aventis Pasteur, Glaxo, Baxter AG, Sanofi Pasteur, Abbott, SmithKline, atd, atd... a vzhledem k tomu, že jsem asi 16 měs. po mateřské pracovala v HK na hygieně v centru očkování, tak mohu potvrdit,  že očkování je obrovský byznys a ani nejde tak o klienty, jako o prachy.

 

A vedlejší účinky, samozřejmě ty nežádoucí, jsou mnohdy obrovské, viděla jsem odstartování autoimunitních onem., alerg. reakcí, ale i diabetu I. typu, poruch imunity,atd... Sama jsem se nechala s manželem, když jsem byla na mateřské, a byli jsme na tom finančně bídně, očkovat jako pokusnej králík, při klin. zkouškách na vakcíny proti Lymeské boreliose. 1/2 roku jsem se z toho hrabala, bolesti kloubů, náchylnost k infekcím, atd....A vakcína proti boreliose se vůbec do výroby a na trh nedostala, stáhli a stopli její výrobu pro obrovský počet nežádoucích účinků. A fakt mi těch 10000 Kč za ty problémy nestálo. A podobně je to i s dalšíma očkovacíma látkama, včetně vakcíně proti rakovině dělož. čípku, chřipce, atd. Zamyslete se nadtím a neblbněte!!!! 

Ta nynější chřipka - kolují tu asi 4 kmeny - 3 typy běžných sezonních chřipek a pak zmutovaná prasečí, která je opravdu téměř shodná s tzv. Španělskou chřipkou v letech 1918-19, tedy virus H1N1, ty sezonní jsou H2N2, H2N3, atd. a nynější hrozba zmutovaná prasečí je kmen AH1N1 Na rozdíl od ostatních virů napadá hlavně mladší a střední věk útočí na srdce a ledviny a člověk, který se narve Coldrexem, Brufenem, Kafem, atd.. a jde makat, neposlouchá tělo, opravdu může "zařvat". A jsou dohady, že opravdu může během 2 let sklátit až 2 miliardy lidí po celém světě.V dnešní době cestování a migrace se virus šíří velmi rychle. Lehce se ubrání lidi, kteří se osvé tělo starají, mají dostatek vitaminů, spánku, čerstvého vzduchu a nejsou zanesení toxinama a bordelem a hlavně jsou i psychicky vyladění. Pravda - koho se to ale v dnešní době týká?

Na té přednášce povídali doktoři zabývající se alternativní medicínou, makrobiotikou, homeopati, paní, co dělá iridiagnostiku a pulsovou diagnostiku, bylinkáři, léčitelé... Tahle chřipka je hodně v obrazu Chamomilly a Pulsatily. Já doporučuji v žádném případě se neočkovat, ani léky Tamiflu či Relenza, ale dostatek kvalit. vitaminů, posílení organismu a pročištění bylinkami, odkyselení, homeopatika a hlavně nemít strach!!!! 

Nepřipouštět si to, jinak si ji přivoláte - myšlenka je mocná a negat. myšlenka má obzvlášť velkou afinitu. Při prvních příznacích virosy lehnout, dostatek tekutin, vypotit se a v práci ať vám políbí pr....! Jde o vaše zdraví a ne vašeho zaměstnavatele! Ale fakt doporučuji tuto chřipku nepodceňovat, opravdu umí zabíjet a né jen staré , nemocné a malé děti.

Eventuelně můžu poradit i já. A hlavně- fakt nemějte strach. Tak čus. Martina

Adresa: Pod Skalkou 235, Třemošná 330 11

 


příspěvek zaslala Miroslava Pešlová

Webhosting pro OSUDY.CZ poskytuje zdarma od roku 2005 společnost IGNUM, s.r.o.