Dr. Netne EXISTUJE

Dr. Netne – rozhovor

8.12.2015 v 17:25 hod mi zvoní telefon na stole (skryté číslo) a shodou okolností jsem právě u počítače a tak mohu telefonát přijmout.

„Dobrý den, mluvím s panem Nachtigalem?“ ozvalo se ve sluchátku a pak následovalo představení, „Tady je Netne“... „Volám Vám, protože jsem si přečetl informace na Vašem webu a chtěl bych k tomu něco říct.“

Na to konto jsem zajásal, protože naše diskuse o panu Dr. Netnem pod článkem „Príbeh s liečbou rakoviny“ začala být relativně bouřlivá.

Pan Netne se mi omlouval za svoji nedokonalou češtinu (ale byla moc dobrá) s tím, že není naším občanem. Ano skutečně se zabývá léčbou, které se říká alternativní již 26 let, i když vystudoval sociologii v USA. Je aktivním členem onkologické asociace AACR v USA.

Nosná myšlenka jeho přístupu k léčbě je v úpravě naší stravy i s pomocí bylinných preparátů s cílem snížit překyselenost organismu. Svoji, ale i jiné alternativní metody, považuje za „přídomek“ ke klasické léčbě a jak mi říkal, tak „nedoporučuji opustit klasickou medicínskou léčbu, ba dokonce mnohdy nabádám pacienty, aby na ozařování i chemoterapii šli a nespoléhali se na zázrak“. „Je na každém, jak se rozhodne a určitě nedělám nic proti etice“. . . Pak mi popisoval jak se naše DNA při dělení buněk „zkracuje“ (píšu, jak jsem slyšel, protože tomu nerozumím - pozn. autora), čímž ztrácí svoji původní podobu a i tím dochází ke stárnutí organismu. O svém preparátu hovořil jako o „trojském koni“, který se dokáže dostat do buňky a dobře jí okysličit + další účinky (což jsem opět osobně nepochopil – pozn. autora).

Pan Netne si dobře pamatuje na oba příklady z naší diskuse (jak ten se smutným koncem, tak ten od paní Ivety – autorky článku). Ano byl předvolán i na policii, aby vše objasnil. K námitce, že jeho preparát je pouze obarvená voda mi sdělil, že rozbor byl provedený v nějaké zvěrolékařské laboratoři (či snad někde na jatkách) – tady se musím omluvit, protože jsem si to přesně nezaznamenal. Šlo o laboratoř bez potřebného vybavení.

Také se pan Netne zmínil o ceně, která je tvořena díky bylinkám, které jsou dováženy (krom jiného) z jižní Ameriky a jsou ručně zpracovávané.

Takové „motto“ z našeho rozhovoru bych si vzal, že: „Příroda nám dává všechno a všechno tady (k našemu zdraví) máme.“

 

Závěrem tedy shrnuji:

Pan Netne EXISTUJE a k tomu co zde zaznělo se z mého pohledu POSTAVIL PŘÍMOČAŘE, což na mne dělá dobrý dojem...

 

Kontakt je e-mailová adresa Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

(často však prý poštu nečte)

 

Zdraví Honza

Webhosting pro OSUDY.CZ poskytuje zdarma od roku 2005 společnost IGNUM, s.r.o.