Co asi předcházelo likvidační vyhlášce? DOKUMENT

Vyhlášce 359/2009 směřující k likvidaci (pro nezasvědcené čtenáře - "likvidací" mám na mysli skutečnou fyzickou likvidaci slabých, nemocných a obrany vlastního života neschopných) osob, které nepřinášejí státní pokladně žádné peníze, ale dostávají od státu invalidní důchody a pobírají různé jiné přijmy zatěžující státní pokladnu, předcházel s největší pravděpodobností i následující odborný dokument.

 

Dokument níže má 217 stran a zabývá se z pohledu medicíny (psali jej lékaři - určitě ne zadarmo a určitě ne jen tak z vlastní vůle, ale tedy na zakázku - z čehož jasně vyplývá, že je tendenční) i zravím onkologických pacientů. Věřím, že i pro Vás bude alespoň v něčem přínosný.

Zde je

Dopisovatel, který nám zaslal tento dokument si nepřeje být jmenován 

  

Hledáme další osoby ke spolupráci na vytvoření systémového odporu proti vyhlášce 359/2009.

zdraví Honza Nachtigal

Komentáře  

 
+1 # Můžu zvítězit ?Osovská Vladimíra 2010-06-09 14:39
Jsem 2 roky po alogenní transplantaci kostní dřeně /MDS jako sekundární choroba,předtím AML/vzali mi invalidní důchod .Poradí mi někdo jak se mohu bránit ?
Odpovědět
 
 
0 # kontaktujteHonza 2010-06-09 15:48
prosím paní Rumlenovou na adrese Řešení je těžké, zdraví JN
Odpovědět
 
 
+1 # odpor proti vyhl. 359/2009Hana Žáková 2011-12-18 13:19
Dobrý den, pokud není pozdě, ráda se připojím k protestu. Když si představím čím vším jsem si prošla poté co jsem si nejdříve myslela, že umřu, tak je mi zle když se dívám jak náš stát živí ty, kteří v životě nikdy nepřispěli na cokoliv, jen čerpají a čepají. Heslo sociální spravedlnost pro VŠECHNY občany je to správné heslo.
Odpovědět
 
 
+2 # Odp.: Co asi předcházelo likvidační vyhlášce? DOKUMENTGuest 2013-02-20 09:57
Dobrý den, mně byl snížen ID 3. st. na 1.st, jsem 4 roky po autologní transplantaci, ale má diagnoza je mnohočetný myelom - nevyléčitelné a hlavně relabující onemocnění jehož délka přežití se pohybuje od 3 do 5 ti let. Byla jsem naprosto v šoku, když mi bylo sděleno posudkovou lékařkou, že jsem schopna soustavné dlouhodobé výděkečné činnosti s velmi lehkým omezením. Mé argumenty, že nemohu chodit mezi lidi, nemohu jezdit MHD, nemohu chodit ani na nákupy, protože můj imunitní systém je velmi oslabený, bylo setřeseno větou \ tak pracujte z domu, když jste vysokoškolačka\ "". Nemám chuť s tak prohnilým státním aparátem ztrácet svůj drahý čas, takže ani nebudu podávat námitku. Jediné co mi vadí je, že se musím registrovat na ÚP a chodit tam každé 3 týdny s rouškou na ústech. Nevíte, zda je možné, aby se tedy člověk se sníženým stupněm invalidity nechal zaměstnat a protože je opravdu práce neschopen, může pobírat nemocenskou? Moc děkuji za odpověď. Zoufalá Veronika"
Odpovědět
 
 
0 # nevím nevímhonza 2013-02-20 13:39
Hezký den. Námitku jisto jistě podejte!!! Sice Vám řeknou, že posudkový lékař nižšího stupně postupoval správně, ale nebudou moci říci, že je Vám to jedno. I když já chápu, že vám to jedno (zda námitku podáte nebo ne) je, protože sil má člověk málo. Pokud nemáte onkologický nález, tak jste podle nich zdravá. Víte - mně tohle vzalo moc moc energie, když mi změnili stupeň invalidity. Člověka by to vrhlo snad až zpátky k nemoci, protože by se utrápil. Na ÚP choďte, ale zavolejte si na ČSSZ 840 406 040 jak je to s neschopenkou.
Odpovědět
 
 
0 # Guest 2013-03-02 20:29
Děkuji Honzo za Vaší reakci, ještě zvážím, zda námitku podat či ne, jsem na tom totiž psychicky velmi špatně, protože se svou diagnozou nejsem a asi nikdy nebudu smířená. O své nemoci nerada mluvím a fakt, že bych měla někomu dokazovat, co a jak mi je, je pro mě ponižující, vysilující a tak nějak vnitřně bolestivý. Opravdu nevím, jestli mám sílu, se celou touto špínou znovu prodírat, když výskedek stejně nezměním. Jen jsem moc ráda za Váš web, kde si člověk může aspoň ulevit od nespravedlnosti a částečně ze sebe sejmout pocit nelidské nespravedlnosti prostřednictvím sdílení. Děkuji Vám. Veronika
Odpovědět
 
 
0 # odebrání důchoduPavlína Mičeková 2013-03-21 16:02
Dobrý den,též mi vzaly důchod dokonce ze 3 stupně na 0...prostě úplně celý důchod..mám tu svůj příběh jmenuji se Pavlína Mičeková jsem po operaci štítné žlázy pro zhoubný nádor.Taky mě velmi urazilo to že vám prostě řeknou pro nás jste zdravá...velmi vtipné..a to jsem si přesto vše našla práci v chráněné dílně kousek od bydliště ale zde o tu práci taky zřejmě příjdu protože tyhle místa jsou přednostně pro invalidy.Ale můj skvělý šéf v práci se na to nemohl koukat kolik lidí přišlo o důchody ze všech stran,a tak pozval českou televizi a já včera přímo v práci v dílně popsala svůj stav a to jak semnou vymetl mudr. na oosz . Budou to vysílat v událostech od 19.00hod na čt1 koncem příštího týdne.tak se držte a jen se odvolejte!!! na to oni čekají že se najde prostě tlupa těch co radši sklapnou pusiny. Držte se
Odpovědět
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Webhosting pro OSUDY.CZ poskytuje zdarma od roku 2005 společnost IGNUM, s.r.o.